Nie zapomnij mnie Anna Bellon

Nie zapomnij mnie

Anna Bellon

#AnaLeFay


Kolejna część przygód członków zespołu The Last Regret. Tym razem na pierwszym planie Olivier i jego życie. Wydawać by się mogło, że osiągnął wszystko o czym marzył. Był członkiem znanego zespołu, miał pieniądze i kochających rodziców zastępczych, miał przyjaciół i dziewczynę, czy jednak był szczęśliwy? Czy kochał i był kochany? Pomimo związku z wieloma dziewczynami nie był nigdy więcej, po swojej pierwszej miłości Ninie prawdziwie zakochany, to ona nadal była tą jedyną, tą którą kochał i do której porównywał wszystkie inne. Tylko dlaczego kilka lat wstecz zostawiła go bez słowa wyjaśnienia, skoro tak mocno się kochali i świata poza sobą nie widzieli? Co lub kto był tego powodem? To rozstanie było dla niego niezwykle bolesne, nie mógł się po nim podnieść i nie zapomniał nawet 5 lat po rozstaniu. Nie był w stanie wyrzucić jej ze swojego serca.

            I nagle pewnego dnia Nina powraca, przypadkowe spotkanie, które na nowo obudziło uczucia miłości, ale i żalu, złości. Olivier pragnie wyjaśnienia, a Nina początkowo, nie wie jak wyznać mu prawdę. Nie mówi mu wszystkiego, a on domyśla się, że coś przed nim ukrywa. Nie jest jednak w stanie domyślić się prawdy. Kiedy ich relacje zaczynają powoli wychodzić na prostą, a miłość w nich znów budzi się do życia, Olivier przypadkowo dowiaduje się prawdy. W życiu Niny jest jeszcze ktoś, kto zmieni życie Oliviera już na zawsze. Początkowo muzyk nie jest w stanie wybaczyć swojej byłej partnerce kłamstwa i ukrywania prawdy, lecz gdy emocje opadają, zaczyna wszystko się układać.
Nie napiszę Wam zakończenia, nie powiem kto pojawił się w ich życiu, tego musicie dowiedzieć się sami! Uważam, że książki Anny Bellon z serii The Last Regret są coraz lepsze, każda kolejna coraz bardziej mnie porywa i trafia w moje emocje!

The following two tabs change content below.

monika133

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook