Reksio – Dobranocka wszech czasów.

Reksio

Dobranocka wszech czasów

Wydawnictwo Papilon

Reksio, kochany psiak z mojego dzieciństwa dziś znów powraca ze swoimi przygodami, co więcej obchodził niedawno swoje 50lecie istnienia! Dacie wiarę? Nasz poczciwcy Reksio byłby dziś dojrzałym psiakiem. Na szczęście to tylko fikcyjna postać, która pozostaje wiecznie młoda i niezwykle sympatyczna.

            Reksio Dobranocka wszech czasów to zbiór dziesięciu przygód Reksia i jego przyjaciół zawartych na 220 stronach. Litery są duże i czytelne, a obrazki kolorowe i przyjemne dla oczu, przez co przyciągają uwagę dziecka. Co ważne w gąszczu dzisiejszej technologii, latających psów i wszechobecnej przemocy tutaj tego nie doświadczymy! Reksio i jego przyjaciele przekazują wiele ważnych wartości. Z bajki młody czytelnik dowie się o tym, że należy współpracować, a razem łatwiej osiągnąć cel, że nie wygrana jest najważniejsza, lecz wspaniała zabawa oraz jak należy zachowywać się w górach. W sympatycznych przygodach zwierzaków ukryte zostały wiadomości, które warto przekazać dzieciom już od najmłodszych lat.

            Cieszę się, że miałam okazję przedstawić swojej córce bajkowego bohatera mojego dzieciństwa, co więcej i ona go polubiła, nie sposób go przecież nie darzyć sympatią! Książkę polecam z całego serca. Piękne wydanie w twardej oprawie z mnóstwem zabawnych i barwnych obrazków idealnie nada się na doskonały prezent. Myślę, że powinna być to obowiązkowa pozycja w każdym domu!

The following two tabs change content below.

monika133

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook