Zemsta – Katarzyna Michalak.

Zemsta

Katarzyna Michalak

 

Zemsta Katarzyny Michalak to książka, w której dzieje się bardzo wiele: zwroty akcji, sytuacje trzymające w napięciu i emocje. To właśnie charakteryzuje tą książkę.

Głównym bohaterem jest Raul de Luca, który przed wielu laty zadarł z niewłaściwymi ludźmi. Jego upozorowana jak mogłoby się wydawać idealnie śmierć, niestety po wielu latach wyszła na jaw. Jako agent  służb specjalnych próbuje zwalczyć handel narkotykami i nielegalną bronią, by to uczynić musi stać się jednym z mafijnych bandziorów, jednak ktoś zawodzi i Raul cudem unika śmierci, jednak dla świata jest martwy. Teraz po latach przyjdzie mu za swoje błędy zapłacić surową karę, straci to co dla niego najcenniejsze – ludzi których szczerze kocha. By pomścić ich śmierć zmuszony jest wyjść z ukrycia i na własną rękę rozliczyć się z tym, kto postanowił zabić najbliższych mu ludzi. Jednak wśród żywych jest ktoś jeszcze – kto dla Raula jest ważny, Marie Solay córka zabitych przyjaciół Raula, którą bohater musi odnaleźć i uratować przed pewna śmiercią. W całej akcji towarzyszy mu jego syn Trisstan i nieliczni przyjaciele, którzy stoją po stronie bohatera, reszta to wielka nie wiadoma – kto jest przeciwnikiem, a kto sprzymierzeńcem? To ciężka walka na śmierć i życie, właśnie w takich sytuacjach weryfikujemy przyjaciół i wrogów, tylko jak walczyć z całym światem mafii? To nie tylko książka o mafijnych porachunkach, to historia o prawdziwej miłości i przyjaźni ponad wszystko oraz niezwykłej odwadze. Czy wszystko zakończy się tak jak chcieliby bohaterowie, czy zakończenie jest do przewidzenia? Tego musicie przekonać się sami.

Z całego serca polecam Zemstę Katarzyny Michalak, to książka od której nie sposób się oderwać, każda kartka przynosi coś nowego, nie ma mowy o nudzie, liczne zwroty akcji, drastyczne opisy oraz plątanina uczuć i emocji. Osobiście lubię takie pozycje, w których trudno przewidzieć co się wydarzy, a koniec nie jest oczywisty. Szkoda tylko, że takie książki czyta się tak szybko, chciałoby się więcej i więcej. Dla wielbicieli książek Pani Michalakowej jest coś jeszcze, nie jest to historia zupełnie oderwana od twórczości autorki, bowiem niektórzy bohaterowie, są nawiązaniem do poprzednich pozycji Pani Katarzyny.

The following two tabs change content below.

monika133

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook